سلام.

در پست قصد دارم بازی کانتر استریک ۱.۶ رو که خیلی هاتون واقعا دوستش دارید و با آن خاطره داشتید و بزرگ شدید رو در اندروید براتون بگذارم.

در این بازی شما میتوانید با چند نوع بازی کنید.که در زیر ذکر شده است:

Classic : بازی کلاسیک همون بکش بکش عادی هست.✌

Bomb mode: همون جور که از اسمش پیداست بمب مد یعنی تروریست در دو منطقه a,b بمب میگذارد که کانتر تروریست باید آن را خنثی کند.

Zombie mode: همان جور از رو اسمش که زامبی مد یعنی یه گروهی به نام هامور که باید زامبی ها رو بکشد. تو هم میتونی هامور باشی یا زامبی.

Capture a flag: در این قسمت باید پرچم تیم حریف رو برداری و ببری تو منطقه خودت.

Arms rase: در این بازی شما با کشتن هر دو نفر تفنگت هی عوض میشه تا به اخرش چاقو برسه وقتی با چاقو یه نفر کشتی برنده اون راند میشی.

Sniper: این قسمت تو با تفنگ تیر انداز و همون اسنایپر حرفات رو میکشی

و.

امیدوارم از پستمون لذت برده باشید.من سعی میکنم لینک دانلودشو همینجا بزارم ولی بهتره شما از برنامه ایران اپس دانلود کنید که دیتاش هم یه جا داشته باشید.

لینک دانلود از ایران اپس:

http://iranapps.ir/app/com.ForgeGames.SpecialForcesGroup2

تصاویری از بازی

لینک دانلود این برنامه از همینجا

دانلود special forces group 2 با لینک مستقیم

دانلود دیتای کامل این بازی با لینک مستقیم

.

.

gamesarmy.blog.ir

معرفی بازی special forces group 2 برای اندروید

دانلود بازی Mobile Soccer League 1.0.23 – لیگ فوتبال برای اندروید + بی نهایت

دانلود بازی INTO MIRROR 1.0.13 – در داخل آینه برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود بازی Mega Killing Squad: Offline Shooting1.2 – تجربه تیراندازی برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود بازی Samurai Story 1.8 – افسانه سامورایی برای اندروید + نسخه بی نهایت

بازی ,رو ,دانلود ,لینک ,زامبی ,تو ,در این ,این بازی ,forces group ,group 2 ,با لینک ,special forces group

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

به فروشگاه ایرانی بیا تو کالا خوش آمدید fefet Melissa's life کالج دیجیتال مارکتینگ سفارشات آشپزی آسان پز مطالب اینترنتی The World Of Computer & Technology مطالب اینترنتی مجله خبری تخصصی فناوری و کامپیوتر
دزدگ